نقد و بررسی بازی Hell Let Loose

نقد و بررسی بازی Hell Let Loose

این عرضه یک بازی شوتر اول شخص استراتژیک می باشد و به صورت آنلاین است. به طور کلی اگر بخواهیم نگاهی بیندازیم، بازی Hell Let Loose نبرد هایی را شامل می شود. تیم های این نبرد هر کدام 50 نیرو دارد و به همراه آن پیاده نظام ها، تانک ها و توپخانه ها نیز موجود است. بازی Hell Let Loose نسبت به عرضه های دیگر شوتری که در نسل جدید منتشر می شوند، بسیار متفاوت است و نبرد های سریع دیگر وجود ندارند؛ بلکه نکته ی مهمی در ای عرضه وجود دارد که باید ارتباط بین هم تیمی ها صحیح باشد و تمام افراد تیم باید به وظیفه های خود به خوبی عمل کنند. در این مقاله می خواهیم به نقد و بررسی بازی Hell Let Loose بپردازیم

تصویر بازی Hell Let loose شماره 01

معرفی , نقد و بررسی بازی Hell Let Loose

بازی Hell Let Loose از جبهه های غربی جنگ جهانی دوم ده نقشه ی کاملا دقیق دارد. برای مثال یکی از این نقشه ها کاملا از بین درختان و دشت های کوهستانی هورتگن می گذرد و به خوبی این مسیر را نشان می دهد. بازی Hell Let Loose شامل دو حالت جنگی و تهاجمی می شود؛ در هر کدام از این دو بخش، همانطور که اشاره شد، 50 سرباز در این تیم ها وجود دارند که به بخش های کوچکتر از جمله پیاده نظام ها، گروه عملیات شناسی و همچنین تانک ها تقسیم می شوند. هر کدام از تیم ها یک رهبر مشخص شده دارد و هر کدام از افراد تیم یک نقش متفاوت دارند؛ برای مثال: یکی نقش تفنگدار، یکی پزشک، تیر بارچی، تک تیر انداز، خدمه تانک و …

سازندگان بازی Hell Let Loose بیشتر روی واقع گرانه تر بودن بازی تمرکز داشته اند. جالب است بدانید، در این عرضه حدود 20 خودرو از جنس زره و بسیار سنگین وجود دارند که می توانید از تمام آنها استفاده کنید.

گرافیک بازی به خصوص چهره ی هر کاراکتر بسیار طبیعی و نزدیک به واقعیت طراحی شده. به طور کلی می توان گفت گرافیک بازی بسیار زیبا است. همانطور که گفته شد بازی Hell Let Loose مربوط به جنگ جهانی دوم است و نزدیک 100 بازیکن در این نبرد حضور خواهند داشت.

تصویر بازی Hell Let loose شماره 02

سبک بازی دو نوع شوتر است. ( Arcade و Realistic ) معمولا تمام گیمر ها با سبک شوتر آرکید آشنا هستند؛ اما این شوتر ها تصاویر را به صورت واقع گرایانه به نمایش نمی گذارند. مثلا ممکنه کاراکتری که شما وظیفه ی کنترل آن را بر عهده دارید، پس از چندین ضربه همچنان زنده بماند اما کاملا بر عکس شوتر های آرکید، شوتر های واقع گرایانه موظف اند این نبرد ها را بسیار دقیق تر و طبیعی تر شبیه سازی کنند. در این شوتر تمام جزئیات بازی بررسی می شوند و باید بسیار دقیق طراحی شوند. اکنون بازی Hell Let Loose ترکیبی از این دو شوتر است؛ یعنی این عرضه میان عناوین آرکید و شبه ساز قرار گرفته است. اگر شما از هر کدام این سبک ها خسته شدید می توانید با آن سبک دیگر بازی کنید و این یک نکته ی مثبت در این ارائه می باشد. به طور کلی می توان گفت این عنوان برای کنسول PS5 ارزش خرید را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *