معرفی , نقد و بررسی بازی Dying Light 2: Stay Human

نقد و بررسی بازی Dying Light 2: Stay Human

اگر با بازی های ترسناک در رابطه با زامبی ها آشنایی داشته باشید حتما باید نسخه قبل این عنوان را تجربه کرده باشید . یکی از عنوان های موفق در زمینه جنگ با زامبی ها و بقاء Dying Light است که اینبار نسخه جدید آن با عنوان Dying Light 2:Stay Human منتشر شده است.

تصویر بازی Dying Light 2:Stay Human شماره 01

در نسخه جدید شما بازی را در آخرالزمان شروع می کنید به جزء شما بازمانده های دیگری از انسان ها هم هستند , علاوه بر زامبی ها و مردگان متحرک دشمنانی بین انسان ها دارید که در طول بازی با آن ها رو به رو خواهید شد اما بعضی از انسان های زنده هم دوست شما هستند و در بعضی مراحل به کمک شما خواهند آمد.

نقد و بررسی بازی Dying Light 2: Stay Human

در نسخه اول Dying Light شما به عنوان یک مامور ویژه وارد یک شهر آلوده می شوید تا اطلاعات کسب کنید اما با گذشت زمان جزئی از آن شهر می شوید و سعی می کنید تا به مردمی که در آن شهر زنده مانده اند کمک کنید و آن ها را نجات دهید , کمی که جلو می روید متوجه می شوید که این شهر یک مافیای بزرگ دارد که در مقابل شما است و باید آن ها را شکست دهید. حال لازم است بدانید در Dying Light 2:Stay Human داستان تغییر کرده است و با شخصیت جدیدی وارد شهر جدیدی خواهید شد.

تصویر بازی Dying Light 2:Stay Human شماره 02

در Dying Light شما در شهری جدید به نام ویلدور بازی را آغاز می کنید و شخصیتی جدید به نام ایدن کالدول هستید که وارد این شهر می شوید تا خواهر گمشده خود را پیدا کنید. شما شهر های مختلفی گشته اید تا خواهر خود را که آخرین بار آن را در بچگی دیده اید پیدا کنید , لازم است بدانید که با ادامه دادن Dying Light 2 خواهر خود را پیدا خواهید کرد.

داستان این عنوان بسیار جذاب تر از نسخه قبلی خود است و نقشه ی جهان باز آن بسیار جزئیات جالبی را به نمایش گذاشته است که شما را ساعت ها مشغول خواهد کرد. خط داستانی Dying Light 2 حدود 600 ساعت بازی مداوم می باشد که علاوه بر آن می توانید به جزئیات جهان باز آن بپردازید که خود آن ها هم شما را زمان زیادی مشغول خواهد کرد. شما در حین انجام بازی به هیچ وجه از آن خسته نخواهید شد به دلیل اینکه داستان Dying Light 2 طوری طراحی شده است که انجام ماموریت ها و کار های مختلف برای شما تکراری نخواهد بود و هر کدام داستان تازه ای خواهد داشت.

تصویر بازی Dying Light 2:Stay Human شماره 03

از لحاظ امکانات می توان گفت Dying Light 2:Stay Human بسیار کامل است و کاراکتر شما دارای قدرت های مختلفی است که با جلو رفتن در بازی کاراکتر شما لول آپ خواهد شد و این قدرت ها را با انتخاب خود می توانید برای خواد آزاد کنید. همانطور که می دانید در سری عناوین Dying Lighy ورزش پارکور یک اصل مهم است که شما در حین انجام ماموریت های مختلف از آن بهره می برید و با حرکات آکروباتیک کار خود را جلو می برید تا در ماموریت ها بهتر عمل کنید و آنها را به اتمام برسانید.

Dying Light 2 با موتور شناخته شده Chrome Engine 6 طراحی شده است که موتور شناخته شده ای در بین بازی ساز ها می باشد و قدرت قابل قبولی در زمینه ساخت عناوین ویدیویی دارد.

اگر قصد خرید این عنوان را برای کنسول دارید می توانید از طریق لینک های زیر اقدام کنید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *